Úvod / Estetické zákroky / Obličeje krku a dekoltu / Facelifting v lokální anestezii QuickLift

Facelifting v lokální anestezii QuickLift

  • nejmodernější vertikální metoda liftingu
  • obličej získá zpět výrazně mladší vzhled
  • vyhladí se vrásky v obličeji
  • krátká rekonvalescence
  • dlouhodobý efekt 5 až 8 let
Emilie - změna rozměrů obličeje

Všiměte si rozdílu v rozměru tváře. Vertikální lifting metodou QuickLift je klíč k získání menšího rozměru tváře, tedy mladšího vzhledu.

Průběh zákroku

Facelift - plastická operace obličeje - se provádí v místním znecitlivění.

Chirurgický řez se šetrně vede vertikálně ve vlasaté části spánkové oblasti směrem dolů, kde se schová za tragem (výběžek u vchodu do ucha), dále v přirozeném řasení kolem ušního lalůčku a pokračuje za ucho. Zahojená jizva takto není patrná.

Při této moderní metodě faceliftingu se upraví i hluboká podkožní struktura tzv. SMAS. Díky tomuto docílíme vypnutí kůže i podpovrchových struktur a tím dlouhodobého výsledku.

Tento facelift se může dobře kombinovat s plastickou operací víček. Po výkonu odcházíte domů.

Pro rychlejší hojení doporučujeme použít tkáňové lepidlo.

Tkáňové lepidlo zaručí eliminaci modřin, menší otok tedy rychlejší hojení, delší trvanlivost a hlavně lepší vyzrávání, hojení jizev a rychlejší neznatelnost jizev.

Metody

QuickLift

Tvůrcem a průkopníkem metody je americký plastický chirurg Dominic A. Brandy.

QuickLift nahrazuje zastaralé techniky tradičních liftingů v plné narkóze s dlouhou rekonvalescencí. QuickLift vypne kůži i na spodní části krku.

Tato revoluční technika přinesla do oblasti liftingů mnoho výhod a je jednou z nejbezpečnějších metod liftingu s rychlou rekonvalescencí.

Ve "Více informacích o metodě" najdete další zajímavá videa.

 

 

QuckLift - příběh pacientky

Rekonvalescence

Po výkonu budete mít mírný otok tváře, který bude nejvýraznější třetí den po operaci, ale poté bude rychle ustupovat. Díky tkáňovému lepidlu nebude otok nijak výrazný.

Pro urychlení hojení a ještě rychlejší ústup otoku doporučujeme užívat lék Aescin a přikládat chladivé obklady.

Otok zmizí obvykle do týdne až 10 ti dnů.

U těchto unikátních metod se modřiny téměř nevyskytují.

Domácí klidový režim doporučujeme dodržovat 3 až 5 dnů. K běžným činnostem se můžete vrátit po týdnu.

Stehy vám budou odstraněny dle lékařem zvoleného materiálu, většinou však po 9 - 21 dnech, poté lze začít používat běžný make-up.

Ceník

Obecné informace

Konečnou cenu stanoví lékař na základě dohodnutého rozsahu zákroku (např. použití tkáňového lepidla s příplatkem 6.500 Kč) na nezávazné konzultaci.

Úhrada zákroku

Zákrok lze uhradit v hotovosti, převodem na účet, dárkovými poukazy bez omezení jejich počtu, nebo na bezúročné splátky.

V ceně zákroku je zahrnuta

  • konzultace s plastickým chirurgem
  • premedikace
  • lokální anestezie
  • samotný výkon
  • pooperační péče

Mimořádná letní cena

59.500 Kč
50.575 Kč

Fotogalerie Před a Po zákroku

Veškeré fotografie byly pořízeny a jsou použity za výslovného souhlasu našich klientů s jejich zveřejněním.


Facelifting Quick Lift - foto před a po Facelifting Quick Lift - foto před a po

Paní Eva, 65 let

Paní Eva přišla na kliniku s jasným požadavkem omlazení kontur dolní poloviny obličeje a oblasti krku.

Pro omlazení jsme zvolili metodu Quickliftingu, která obnáší 7 denní rekonvalescenci a dobu vyzrávaní chirurgických řezů, které se s použitím tkáňového lepidla zhojily do nepatrných jizev.

Paní Eva je s výsledkem velice spokojená a v jejich 65 letech vypadá naprosto fantasticky.


Facelifting Quick Lift - foto před a po

Paní Milada, 57 let

Paní Milada přišla pro nás se zvláštním požadavkem jemného omlazení. Lékař se držel zadaní klientky a výsledek je velmi povedený. Milada nám při následné kontrole na klinice sdělila, že přesně takhle si výsledek představovala a je velmi spokojená.


Facelifting Quick Lift - foto před a po

Paní Zdenka, 68 let

Paní Zdenka se na nás obrátila s prosbou na výkon Facelift-Quicklift, 2x objednávku termínu zákroku zrušila, měla strach z výsledku a případných komplikací. Po pravdě jsme se na paní Zdenku už trochu zlobili, a když zavolala potřetí s prosbou dalšího termínu na Quicklift vyšli jsme jí vstříc pod podmínkou zaplacení zálohy před termínem. Paní Zdenka se hojila standartě, neměla žádné po zákrokové komplikace, po zahojení se nám velmi omlouvala za otálení, ale nyní je s výsledkem velmi spokojená.


Facelifting Quick Lift - foto před a po Facelifting Quick Lift - foto před a po

Paní Marie, 62 let

Provedli jsme facelifting quicklift, protože v případě paní Marie jiná omlazovací metoda by nebyla tak účinná. Quicklift vydrží až po dobu deseti let a dlouho trvávající efekt byl její hlavní požadavek. S výsledkem jsme jak my tak i Marie velmi spokojení.


Facelifting Quick Lift - foto před a po

Paní Iva, 61 let

Paní Iva chtěla vypadat mladší, proto se rozhodla nám dát důvěru. Pro omlazení obličeje jsme tedy zvolili metodu Quickliftingu, která je lepší a trvalejší než injekce. Otoky, podlitiny zmizely v prvních 7 dnech patří to k normálnímu pooperačnímu průběhu hojení probíhá mnohem rychleji díky použití tkáňového lepidla.

„Výsledek mě opravdu uspokojil, zejména po psychické stránce, nyní se cítím velmi dobře. Z mé zkušenosti mohu potvrdit, že plastika dokáže řešit spoustu estetických problémů, ta změna je úžasná“ dodala paní Iva.


Facelifting Quick Lift - foto před a po

Paní Michaela, 51 let

Míša za námi přišla s jasným přáním faceliftingu metodou Quicklift. V minulosti měla zkušenost s výplněmi a laserem, ale to už k požadovanému výsledku omlazení nestačilo.

Hojení probíhalo standardně, během Quickliftu jsme aplikovali tkáňové lepidlo, které nám pomohlo s hojením, otoky jsou díky němu menší a řez se zhojí do nepatrné jizvy.

Po Quickliftu došlo k výraznému omlazení tváře i krku a Míša nyní vypadá o 15 let mladší!

.


Facelifting Quick Lift - foto před a po

Paní Zina, 53 let

Paní Zina přišla půl roku po aplikaci nití, kde uvedla, že výsledek viděla asi 2 měsíce.

Nejvíce ji trápili syslíky a povadlá střední část tváře, což je typický projev stárnutí pleti okolo 50 roku věku. Faceliftingem Quicklift jsme opět odhalili atraktivní tvář. Paní Zina se cítila mladá a nyní díky naší pomoci opět vypadá na krásných 35 let.

S výsledkem jsme všichni spokojeni.


Facelifting Quick Lift - foto před a po

Paní Martina, 54 let

Paní Martina u nás podstoupila minilifting asi před více jak dvěmi lety, ale jak jsme jí tenkrát upozornili výsledek miniliftingu v jejím případě vydrží asi 2 roky. Tenkrát to Martině vyhovovalo, požadovala totiž hlavně zákrok bez rekonvalescence.

Nyní podstoupila Quicklift a je velmi spokojená, že se odhodlala , vzala si pár dní volno na hojení a šla do toho ! Výsledek vidíte sami. My jsme také moc spokojení a tuto mladou tvář si bude užívat dlouhou dobu.


Facelifting Quick Lift - foto před a po

Paní Naďa, 49 let

Paní Naďa k nám přišla s přáním, aby její tvář odpovídala tomu , že se cítí stále zdravá a mladě. Její tvář a krk již vykazovala pro tento věk typické známky stárnutí pleti.

Přemýšlela o nitích nebo výplních, ale nakonec jsme paní Nadě vysvětlili, že nejlepším a nejtrvanlivějším řešením bude Quicklift. Naďa vypadá úžasně a jsme velmi spokojeni s výsledkem přirozeného výrazu znovu získané mladé tváře.


Facelifting Quick Lift - foto před a po

Paní Marie, 55 let

Už při konzultaci jsme viděli pod unavenou povadlou tváří rysy před pár lety atraktivní ženy.

Stačili dvě hodiny a asi týdenní hojení a máme tady zpět přirozeně mladou hezkou tvář paní Marie Ta je velmi spokojená s výsledkem Quickliftu..


Quick lift těsně po 50 letech

Paní Kateřina 50 let

Paní Kateřina k nám přišla s přáním vyhladit tvář. Protože pracuje jako kosmetička je pro ni důležité vypadat a cítit se dobře.

Viděli jsme pod "uvolněnou kůží "atraktivní rysy krásné ženy, které můžeme Quickliftem opět odhalit.

Podívejte se jak se díky Quickliftu odhalila krása a mladá tvář.


Facelifting Quick Lift - foto před a po Facelifting Quick Lift - foto před a po

Paní Gabriela, 44 let

Gábina je mladá žena s ranným poklesem tkání ve střední části tváře.

Provedli jsme vertikální Quicklift a lifting krku v lokální anestezii a minimální sedaci Gabině jsme dali půlku Lexaurinu na uklidnění.

Ihned po Quickliftu bylo vidět jak její tváře, čelist, i krk vypadají omlazené. Druhý den si umyla vlasy a aplikovali jsme Bepanthene vitamin B 5 pro rychlejší hojení.

Gábina se hojila velice hezky a za 6 dní s makeupem šla na večeři do restaurace a do kina.


Quick lift těsně po 40 letech

Paní Jitka 41 let

Jitka přišla na kliniku s požadavkem neinvazivního zákroku (laser nebo niťe). Zaplatila by sice přibližně zhruba polovinu, ale výsledek by se ani nepřiblížil tomu co vidíte na fotografii. Při volbě jiné méně invazivní metody by navíc musela čekat déle na výsledek, který by byl nakonec sotva viditelný.

Již při první konzultaci bylo zřejmé, že právě Quick Lift bude mít u Jitky úžasný efekt. Lifting vyřešil propadlost tváří, obličej vrátil do krásnějšího, mladšího tvaru, oči jsou přirozeně omlazeny, střední část tváře nabyla tpět ztracený objem a čelist je perfektní. Výsledek Jitku mile překvapil. Zákrok navíc proběhl zcela bez modřin, pouze s otokem.

Foto "před" je vlastní selfie, foto "po" na klinice.


S QuickLiftem mladší o 15 let.

Paní Emílie 52 let

U Emílie krásně vidíme rozdíl v proporcích obličeje, který touto metodou faceliftingu dramaticky omládl.

Střední část tváře získala zpět objem, dolní část tváře jsme zredukovali liposukcí a liftingem. Krásně je nově definovaná čelist a podbradek.

U Emílie jsme dosáhli skutečně krásného výsledeku. V jejích padesáti letech vypadá na krásnou třicátnici.


Výsledek Quick liftu u žen středního věku

Paní Anna, 56 let

Paní Anna se rozhodla podstoupit QuickLift. Hojení po zákroku probíhalo velmi rychle, už po týdnu byl otok tváře minimální.

Na fotografii pořízené týden po zákroku je vidět pěkný výsledek vertikálního liftingu. Tvář získala zpátky „mladé rozměry". Prostřednictvím našich liftingů navracíme tváři mladistvý tvar obráceného trojúhelníku. Potlačili jsme neestetické prodloužení tváře a tvar obdélníku, který obličej získává vlivem procesu stárnutí.


Zralá žena po liftingu metodou QuickLift.

Paní Věra, 76 let

Foto po je pořízeno 10 dní od zákroku a již nyní je vidět krásný výsledek výrazného omlazení obličeje. Paní Věře by bylo ještě vhodné provést plastiku horních víček, která jí byla doporučena a doplnit chybějící objem metodou Micro SEFFI do okolí obočí a očí.

Mírný otok tváře bude v nadcházejících dnech ustupovat. Paní Věra se již nyní může vrátit zpět do běžného denního režimu.

Objednejte se na nezávaznou konzultaci

Je zcela zbytečné, abyste se s jakýmkoliv estetickým problémem trápili. U nás se Vás vždy ujme nejkompetentnější člen našeho týmu.

Preferujete-li osobní kontakt, neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle +420 773 334 128. Přímo a bez ostychu se nás zeptejte na vše co Vás zajímá. Nebo si dohodněte osobní, zcela nezávaznou návštěvu naší kliniky.

Je-li pro Vás ale příjemnější online komunikace, vyplňte prosím následující formulář. Chcete-li, můžete přiložit i foto Vašeho problému. O to lépe Vám budeme schopni pomoci.

 

Děkujeme Vám za důvěru, kterou nám dáváte vyplněním tohoto formuláře. K Vašim osobním údajům budeme přistupovat nejen v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, ale zejména v souladu s lékařským tajemstvím.

Proč si vybrat kliniku plastické a estetické chirurgie Arte

konzultace uvažovaných plastických operací zdarma

Konzultace zdarma

Nezávazná osobní, telefonická nebo online konzultace ZDARMA.
Nadstandardní péče

Nadstandardní péče

Požíváme tkáňové lepidlo pro rychlé hojení a nejkvalitnější stahovací prádlo.
Plastický chirurg k dospozici na telefonu

Lékař na telefonu

Naši lékaři jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
Vlastní bezúročný splátkový program

Dostupná cena

Naše ceny patří mezi nejlepší nabídky na trhu estetické chirurgie.
Komplexní pozákroková péče včetně ubytování zdarma

Pozákroková péče

Pravidelně školený zdravotní personál, nejmodernější pozákroková péče.
Vysoká spokojenost klientů Arte Clinic

Vysoká spokojenost

97% našich klientů by se k nám vrátilo nebo by nás doporučilo.