Labioplastika

Úvod / Naše metody / Labioplastika
media 1
  • Estetická medicína v této intimní oblasti umí mnoho. Při jednom zákroku, který je v lokální anestezii, můžeme zmenšit malé stydké pysky (Labioplastika), zúžit pochvu (Vaginoplastika) nebo doplnit objem velkým stydkým pyskům injekčními výplněmi.
  • "Podpíchnutím" G bodu, labioplastikou, vaginoplastikou nebo v kombinaci těchto výkonů v rámci jednoho zákroku odstraníme estetickou disproporci intimních partií, odstraníme častou příčinu sníženého nebo absenci sexuálního života. Váš sexuální život opět získá na intenzitě a zvýšeném sexuálním prožitku jak pro vás tak vašeho partnera.

Metodou labioplastika na naší klinice provádíme estetické zákroky:

Samotná operace labioplastiky spočívá v odstranění přebytečné kůže malých sydkých pysků. Operace se provádí po skončení menstruace.

Zákrok probíhá ambulantně v lokální anestezii a analgosedaci, tedy bezbolestně. Výkon trvá asi 1 hodinu. Operace probíhá šetrně, řez se umisťuje v kožních záhybech, aby případné jizvy nebyly vidět a výsledek působil esteticky.

Šití je provedeno samovstřebatelnými stehy.

Dále v rámci jednoho výkonu můžeme dodat objem výplněmi velkým stydkým pyskům, kde s věkem ubývá tuková tkáň. A také můžeme provést speciální, velice oblíbenou, metodu zůžení pochvy. Tato spočívá v aplikaci speciální techniky stehu a výplně pod G bod, toto podstatně zůží pochvu, která většinou po prodělaných porodech nebo vlivem stárnutí není již tak úzká jako byla v mladším věku a nebo před porody.

Touto kombinací zákroků dosáhneme estetického mladistvého vzhledu intimních partií a zvýšíme sexuální prožitek pro ženu i partnera.

media 1

Bližší informace k labioplastice

pipi

Průběh zákroku

Zákrok labioplastika je prováděn v lokální anestezii a trvá do 1 hodiny dle rozsahu výkonu.

Při konzultaci Vám lékař vysvětlí postup, který se bude lišit podle rozsahu zákroku.

Zda je třeba provést redukci malých stydkých pysků nebo pouze výplň velkých stydkých pysků, zůžení poševního vchodu nebo zvětšení G bodu, popřípadě kombinace všech těchto procedur, které lze provést v rámci jednoho zákroku.

K zúžení pochvy se vyplńuje poševní stěna hustě zasíťovanou kyselinou hyaluronovou.

K šití se používají vstřebatelné stehy. Samotný výkon není bolestivý .

Rekonvalescence

Dochází k mírnému otoku v místě výkonu. Nepohodlí je pociťováno asi týden po výkonu. Citlivější jedinci mohou užít běžná analgetika jako např. Paralen.

Klidovější režim doporučujeme dodržovat přibližně 4 dny po výkonu, pak je možný návrat k běžným činnostem s mírným omezením.

Návrat k sexuálním aktivitám je možný za cca 4 - 6 týdnů, dle hojení. Cvičení je doporučeno odložit na podobnou dobu.

Po labioplasticea je třeba dodržovat zvýšenou hygienu. Doporučujeme sedací koupele v dubové kůře.

pipi 3

Objednejte se na nezávaznou konzultaci

Je zcela zbytečné, abyste se s jakýmkoliv estetickým problémem trápili. U nás se Vás vždy ujme nejkompetentnější člen našeho týmu.

Preferujete-li osobní kontakt, neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle +420 773 334 128. Přímo a bez ostychu se nás zeptejte na vše co Vás zajímá. Nebo si dohodněte osobní, zcela nezávaznou návštěvu naší kliniky.

Je-li pro Vás ale příjemnější online komunikace, vyplňte prosím následující formulář. Chcete-li, můžete přiložit i foto Vašeho problému. O to lépe Vám budeme schopni pomoci.

 

Děkujeme Vám za důvěru, kterou nám dáváte vyplněním tohoto formuláře. K Vašim osobním údajům budeme přistupovat nejen v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, ale zejména v souladu s lékařským tajemstvím.

Proč si vybrat kliniku plastické a estetické chirurgie Arte

konzultace uvažovaných plastických operací zdarma

Konzultace zdarma

Nezávazná osobní, telefonická nebo online konzultace ZDARMA.
Nadstandardní péče

Nadstandardní péče

Požíváme tkáňové lepidlo pro rychlé hojení a nejkvalitnější stahovací prádlo.
Plastický chirurg k dospozici na telefonu

Lékař na telefonu

Naši lékaři jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
Vlastní bezúročný splátkový program

Dostupná cena

Naše ceny patří mezi nejlepší nabídky na trhu estetické chirurgie.
Komplexní pozákroková péče včetně ubytování zdarma

Pozákroková péče

Pravidelně školený zdravotní personál, nejmodernější pozákroková péče.
Vysoká spokojenost klientů Arte Clinic

Vysoká spokojenost

97% našich klientů by se k nám vrátilo nebo by nás doporučilo.