Minilift dolních víček V řez

Úvod / Naše metody / Minilift dolních víček V řez
Minilift
 • Mini invazivní liftingová metoda spodních víček je určena především klientele s problémem přebytečné kůže na spodních víčkách.
 • K tomuto jevu dochází asi kolem 40. roku, kdy se projeví tzv."nařasení" kůže při usměvu či gestikulaci. Přebytečná kůže "uhne" pod oči, kde způsobí nevzhledné nařasení.
 • Metoda Mini-liftu spodního víčka řeší tento problém, přebytečná kůže je odstraněna, kůže spodního víčka je vyhlazena. U této metody odpadá riziko nevzhledného odchlípnutí dolního víčka (Ektropium).
 • Dalším benefitem této unikátní metody je mírné vypnutí kůže na tvářích, ke kterému dojde díky popotažení kůze směrem nahoru metodou V řezu.

Metodou minilift dolních víček V řez na naší klinice provádíme estetické zákroky:

Mini lift dolních víček výborně řeší přebytečnou kůži na spodních víčkách, která se objevuje už i v mladším věku při úsměvu a gestikulaci, nebo v pozdějším věku, kde se již projevují vlivy stárnutí v očním okolí.

Při této unikátní a efektivní metodě odpadá riziko "kulatého oka", ke kterému může dojít při klasické operaci dolních víček.

Dále odpadá riziko vzniku tzv. „ektropia" (odchlípení spodního víčka od oční koule po příliš radikálním odstranění kůže).

Tot je nejčastější komplikace klasického operačního řezu. Odpadají také delší dobu přetrvávající otoky, krevní podlitiny, viditelné jizvy se součky a nerovnostmi.

V řez je efektivní řešení při prvotním i pokročilém nadbytku kůže na dolních víčkách.

ilustracni

Metodu vynalezl Dr. Chedly Bouzouaya, světově uznávaný specialista na chirurgickou estetickou okuloplastiku publikující v odborných periodicích a vyučující lékaře, kteří se chtějí specializovat na blepheroplastiku.

Působí na klinikách v Tunisu, Zurichu a New Yorku.

ilustracni

Další nespornou výhodou této mini liftingové metody operace spodních víček je, že řez je prováděn chirurgickým přístrojem Surgitron, který má jedinečné výhody oproti klasickému skalpelu a to jsou:

 • Zmenšení otoku po zákroku.
 • Výsledkem jsou čisté, jemné řezy s minimálním laterálním poškozením tkáně v okolí řezu.
 • Precizní řez.
 • Minimalizace tvorby jizev.
 • Rychlejší rekonvalescence po operaci dolních víček.
 • Dosahujeme precizních jemných řezů za současného stavění krvácení. Použití této technologie eliminuje vznik jizev tvořících se v důsledku stlačení tkáně při vedení řezu klasickým skalpelem.
 • Výrazně nižší doba zotavení a menší porušení tkáně než při použití klasického skalpelu.
 • Menší bolestivost zákroku.
 • Vynikající hojení a výsledky.
 • Vizuální a audio bezpečnostní indikátory zajišťují bezpečí pacienta i lékaře.

Objednejte se na nezávaznou konzultaci

Je zcela zbytečné, abyste se s jakýmkoliv estetickým problémem trápili. U nás se Vás vždy ujme nejkompetentnější člen našeho týmu.

Preferujete-li osobní kontakt, neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle +420 773 334 128. Přímo a bez ostychu se nás zeptejte na vše co Vás zajímá. Nebo si dohodněte osobní, zcela nezávaznou návštěvu naší kliniky.

Je-li pro Vás ale příjemnější online komunikace, vyplňte prosím následující formulář. Chcete-li, můžete přiložit i foto Vašeho problému. O to lépe Vám budeme schopni pomoci.

 

Děkujeme Vám za důvěru, kterou nám dáváte vyplněním tohoto formuláře. K Vašim osobním údajům budeme přistupovat nejen v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, ale zejména v souladu s lékařským tajemstvím.

Proč si vybrat kliniku plastické a estetické chirurgie Arte

konzultace uvažovaných plastických operací zdarma

Konzultace zdarma

Nezávazná osobní, telefonická nebo online konzultace ZDARMA.
Nadstandardní péče

Nadstandardní péče

Požíváme tkáňové lepidlo pro rychlé hojení a nejkvalitnější stahovací prádlo.
Plastický chirurg k dospozici na telefonu

Lékař na telefonu

Naši lékaři jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
Vlastní bezúročný splátkový program

Dostupná cena

Naše ceny patří mezi nejlepší nabídky na trhu estetické chirurgie.
Komplexní pozákroková péče včetně ubytování zdarma

Pozákroková péče

Pravidelně školený zdravotní personál, nejmodernější pozákroková péče.
Vysoká spokojenost klientů Arte Clinic

Vysoká spokojenost

97% našich klientů by se k nám vrátilo nebo by nás doporučilo.