Recenze

Úvod / O nás / Recenze

Napsali o nás na Google

Arte Clinic - klinika plastické a estetické chirurgie
Křenová 73, Brno-střed
Sandra Picková
před 2 dnyNové
Nebyla jsem si jistá jak vse dopadne, ale nakonec mohu kliniku doporučit. Byla jsem na vaginoplastice, sice probehla jistá nedorozumění a drobné komplikace, ale pan doktor Markovič se k věci postavil velmi zodpovědně, s pokorou a jeho jednání je naprosto profesionální.
Rada se sem vrátím na další zvazovane zákroky v budoucnu.
Jarmila Benešová
před 2 týdnyNové
Naprostá spokojenost, skvělá komunikace jak při vstupní konzultaci před Quick liftingem, tak před samotným zákrokem, provedeným panem doktorem Šínem. Vše vysvětleno, profesionální přístup, příjemný personál a téměř až rodinné prostředí. Výsledek předčil mé očekávání. Pooperační péče na jedničku, osobní konzultace výborná a vše popsáno v letáčku.
Mohu jen doporučit!!!
Monika Hanáková
před 3 týdnyNové
Chtěla bych se podělit o příjemný zážitek s touto klinikou. Podstoupila jsem zde liposukci u pana doktora Rihanka, byl velice příjemný s výsledkem jsem spokojená, celý personál se o mě staral aji když jsem byla asi až moc nervózní. Kliniku bych doporučila všem, kteří chtějí profesionální a lidský přístup.
Kateřina Kudelová
před 2 týdnyNové
Na doporučení kamarádky jsem podstoupila zákrok slim lipo na Arte Clinic. Zákrok provedl MUDr.Markovič a s výsledkem jsem velmi spokojená. Přístup doktora i sestřiček byl opravdu ukázkový. Tuto kliniku vřele doporučuji všem, kteří mají o tento zákrok zájem.
Jarmila Rihankova
před 2 týdnyNové
Moje maminka byla na klinice na zákroku,musím ocenit profesionální přístup a perfektní práci.Maminka po Quick liftu omládla o15 let.
Olga Válečková
před 3 měsíci
Byla jsem zde na facelifu quicklidting , bála jsem se jak budu po operaci vypadat abych nemela nějaké komlikace, ale naprosto zbytečně - tuto kliniku mi doporučila kamaradka a operace dopadla i u mě výborně. Doktor i sestŕička při operaci byli skveli - dali mi něco na uklidnění což mě pomohlo měla jsem strach z bolesti ale nic me nebolelo.Jsem ráda že jsem nakonec šla a teď jen lituji, že jsem to neudělala dřív. Vypadám a cítím se o 15 let mladší a to je fakt prima .
lenka burdova
před měsícem
Obrovská spokojenost, můžu jen doporučit ❤️😊
Zeus
před 6 měsíci
Dostatek času na rekonvalescenci v době omezení sociálních kontaktů mě konečně donutil vyřešit můj tělesný nedostatek, se kterým se trápím už řadu let. Možná to zní podivně, ale asi po 40 roku věku se mi prsa začala mohutně obalovat tukem a …
Odpověď majitelepřed 6 měsíci
Moc Vám děkujeme jsme rádi, že je výsledek jaký jste očekával
Olivie Žižková
před 10 měsíci
Arte Clinic jsem objevila letos na jaře na internetu a jelikož jsem vždy měla strach z narkózy, musela jsem se telefonicky přesvědčit, že zákrok Quick lift se dělá opravdu lokálně.V minulých letech jsem totiž dvakrát podstoupila bolestivé nitě, které nesplňovaly účel mých představ, pak různé lasery, výplně, atd..Částky, které jsem utrácela byly nesmyslné a já byla neustále nespokojená :/ 1.10.2020 jsem podstoupila tuto operaci a nemůžu si vynachválit nejen výsledek, ale i přístup, chování celého týmu ! Do slova jsem se na Arte Clinic cítila jako doma.Hodinová konzultace, kde vysvětlili vše jasně a doslova, žádné mlžení a nadřazenost, jako v jiných klinikách v Praze...Nebolelo mě vůbec nic, ani při zákroku a ani po něm. (y)Arte Clinic doporučuji úplně všem, kteří se chtějí cítit o 100 procent lépe.Těším se na další zákroky pouze u Vás. Děkuji, že jste mě udělali zase mladou a tudíž šťastnou ♥ Olivie Žižková
Zdena Horáková
před 7 měsíci
Byla jsem na klinice na miniliftingu bude mi 40 let a viděla jsem , že už potřebuji nějaký zákrok abych vypadala svěže .Nechtěla jsem výplně protože vyplněné tváře se mi nelíbí .Doktor mi doporučil jejich Ponytail lifting.
Mám výsledek přesně co jsem chtěla cítím plet pěkně vypnutou - jako po sauně
jsem moc spokojená Arte doporučuji jsou tam milí
Macin
před 7 měsíci
Perfektní a profesionální přístup. Vše proběhlo dle domluvy a očekávání, včetně podpory lékaře na telefonu po zákroku. Doporučuji výběr této kliniky.
Dalibor Danzinger
před 10 měsíci
Rád bych se podělil o zážitek na klinice Arte. Abych pravdu řekl, když jsem o zákroku slim lipo břicha začal uvažovat a narazil jsem na internetu na Arte kliniku, nebyl jsem si jistý zda zvolit právě ji a to z důvodu že jsem o klinice nikdy neslyšel. Avšak po absolvování. osobní konzultace mě klinika přesvědčila a já jsem dnes za dosažený výsledek vděčný nejen Mudr. Markovicovi, který získal moji důvěru již během konzultace a o to více když jsem po výkonu mohl zhodnotit skvělý výsledek, ale i velmi krásným a laskavým sestřičkám ( Věrce a Barunce ), které mi byly po dobu zákroku oporou. Ještě jednou moc děkuji a rád se k Vám opět vrátím s další už naplánovanou jak říkáte problemovou partií.
Karolína Poznarová
před 11 měsíci
Na teto klinice jsem podstoupila, quicklifting pred tremi tydny. Jsem velmi spokojena s pristupem lekare Mudr Richtr i s ostatnim personalem. Vysledek je skvely, a naprosto prirozeny! K zakroku, ktery stoji 49tis jsem si priplatila tkanove lepidlo za 5tis,analgosedaci za 3500kc(doporucuji)a 600kc za leky, proto je cena vyssi nez je na int. strankach kliniky. Timto bych chtela velmi podekovat panu doktorovi i celemu personalu. Pooperacni pece skvela!!! Jsem celmi rada, ze jsem se rozhodla pro tuto kliniku i presto, ze to mam 200km a nedala na recenze nespokojenych klientek. Pokud bych v budoucnu resila dalsi plastickou operaci, vim, ze pujdu zpet na tuto kliniku:-)!
Vanesa Prochazková
před 11 měsíci
Jsem velice nadšená. Asi před 2 měsíci jsem podstoupila quick face lift u Mudr.Šína. Můžu říct, že tak skvělý výsledek jsem ani nečekala. Klinika na mě působila celkově dobře. Už od první konzultace jsem si byla jistá operací. Za mě velká pochvala za vysvětlení celého zákroku od pana doktora a velmi pěkné a vstřícné chování sestřiček. V průběhu výkonu mi bylo vysvětlováno co se semnou děje. Po zákroku jsem měla sice mírné bolesti, ale patří asi ke každé operaci. Nicméně když jsem volala večer na pozákrokovou péči musím velice pochválit že i když jsem volala večer tak mi bylo vše krásně vysvětleno. Není co vytknout a mnohokrát všem děkuju za péči.
Odpověď majitelepřed 11 měsíci
Děkujeme za hodnocení jsme rádi, že jste spokojená s výsledkem
JArs
před 10 měsíci
Před necelým měsícem jsem podstoupila zákrok Ponytail lift a nelituji. Jsem velice spokojená. Slibované omlazení ve své tváři je znatelné a zároveň působí i přirozeně, z čehož jsem před plastickým zákrokem měla obavy. Rekonvalescence probíhala pár dnů, i když modřinky přetrvávaly ještě několik dnů poté. Dodržovala jsem veškeré instrukce, se kterými mě obeznámil jak lékař tak i personál. Cítila jsem se jak v bavlnce. Sestřičky byly hodné a ochotné. Doktor Richtr je opravdu jedničkou v oboru. Za jeho i péči celého týmu Arte Clinic moc děkuji. V budoucnu uvažují o trvalém zvětšení rtů. Už dnes vím, že klinika Arte je pro mě jasnou volbou.
Eva Baloghova
před 9 měsíci
Postoupila jsem zákrok Quiclift a jsem velice spokojená s výsledkem i s celkovým přístupem všech lékařů a sester na klinice. Všichni byli velice profesionální a přitom lidští. Svým přístupem brzy rozptýlili mé obavy a uklidnili mě. Jsem ráda, že jsem si vybrala tuto kliniku a děkuji všem.
Peepotie
před 9 měsíci
Laserove liposukce vnejsich stehen a boku. Naprosto skvela prace pana doktora Markovice, sestricky hodne a ochotne. Nemam co vytknout.
Helena Sýkorová
před 10 měsíci
MUDr. Šín a sestřička Barborka odvedli skvělou práci při dnešním mém zákroku-plastika horních víček. Jejich lidský přístup a odbornost je skvělá. Všem lidem bych přála takový lidský a precizní přístup v našem zdravotnictví.
Děkuji Vám, “smekám klobouk”, jste úžasní.
Lucie Nýčová
před 11 měsíci
Už teď jsem nadšená - výsledek již vidím:) Jste fakt nejlepší, už na vše jen k vám, pan doktor Richter je kouzelník, dokonce i trochu vidím, že mi vrátil mandlový tvar očí, co jsem měla pár let dříve. Prosím pochvalte ho za mne a moc mu poděkujte i s těmi otoky se sama sobě líbím:D A to se mi každý smál, že z Prahy , kde je milion plastických chirurgií jedu do Brna a teď jsem ráda, že jsem to udělala:)!
Odpověď majitelepřed 11 měsíci
Děkujeme a pochvalu mu rádi předáme .
Pavlína Janečková
před 10 měsíci
Kliniku vřele doporučuji, absolvovala jsem zde zákrok u pana doktora Markoviče, velice sympatický starší pán se smyslem pro humor, velice mě uklidňoval po celý čas zákroku, personál byl skvělí, nabídli mi kávu a po zákroku colu, přístup sestřiček na jedničku. Jsem ráda, že zde byl tak milý personál, s výsledkem jsem spokojená.
Stanislav Lepka
před 11 měsíci
Chtěl bych Vám a především paní doktorce Nártové poděkovat za zákrok, který proběhl v květnu. Zase jste mi dali vzpruhu a motivaci, ručička na váze (především díky vám -jelikož jste mě zase nastartovali :) klesla o cca 20kg a cítím se opravdu výborně. Tentokrát si budu dávat pozor, abychom se už nikdy neviděli, ale každopádně Vás budu chválit všude, kde to jen půjde.
Odpověď majitelepřed 11 měsíci
Děkujeme Vaše hodnocení nás včechny těší
srcmaly
před 10 měsíci
Chtěl bych touto cestou vyjádřit svoje poděkování MUDr. Markovičovi, který mi prováděl liposukci podbradku. Odjakživa se mi tuková tkáň shromažďovala v této partii a ať jsem dělal co jsem dělal zhubnout v této části se mi nedařilo. Pozitivně hodnotím i profesionální přístup personálu. S výsledkem jsem velmi spokojený a hlavně jsem se zbavil toho pro me největšího komplexu. Moc Vám za to děkuji.
Lenka Nováková
před 11 měsíci
Velmi spokojená, MUDr. Richter nedoporučil liposukci pro neefektivnost, ale zvolil odstraněni chirurgicky, výsledek byl patrný hned. 3 dny jsme měla menší otoky. Po měsíci jizva není skoro vidět. Jsem velmi spokojena.
Pavla Boan
před 10 měsíci
Byla jsem na teto klinice na facelitingu Quicklift a po roce a pul jsem stale spokojena s vysledkem.
Barbora Nová
před 10 měsíci
Veliká spokojenost s Arte Clinic. Naprosto špičkový personál se skvělým přístupem! Děkuji!
Iva Srnkova
před rokem
Jsem moc spokojena po QuickLiftu je výsledek lepší než jsem si myslela cítím se zase mladě dr Richtr je vážně profík a sestřičky byly také milé vše mi trpělivě vysvětlili i když jsem měla velký strach vše dopadlo na jedničku
Odpověď majitelepřed rokem
Děkujeme za důvěru a užijte si mladou hezčí tvář.
alena homolka
před rokem
Byla jsem 29.11.2019 na Quickliftingu a jsem opravdu spokojena. Rada bych i prilozila fotografie, aby byla videt ta pozitivni zmena, ale to zde myslim neni mozne. Me naopak vyhovuje, je se jedna jen o ambulantni zakrok a ja jsem mohla odjet domu, pote co jsem byla poucena, co a jak mam delat a o pooperacni peci.
Odpověď majitelepřed rokem
Dobrý den paní Homolka, Moc děkujeme Dr.Hokynková má úžasné výsledky Quickliftu.Mějte se hezky a užijte si Vaši mladší tvář
Lucka Michálková
před 3 lety
Jsem nadmíru spokojená s výsledkem pana MUDr. Petra Šína, který docílil naprosto přirozeného vzhledu mého obličeje a krku. Nelze opomenout velmi laskavého přístupu pana doktora a celého týmu v příjemném prostředí.
Jednoznačně doporučuji.
Lenka Hanykova
před 2 lety
Příjemné prostředí, velice profesionální personál, všichni ,od recepční až po lékaře moc milí. Mohu jen doporučit.
Petr Kudela
před 2 měsíci
Recenze pro Google Arte Clinic:
Před 3 měsíci jsem podstoupil laserovou liposukci Slim Lipo břicha a boků. Arte kliniku mi doporučil kamarád, který zde taky podstoupil zákrok a byl nadšen s výsledkem.V mém případě to dopadlo stejně dobře.Lidský přístup doktora Markoviče a celého teamu Arte byl prostě ukázka péče o pacienta která se už dnes tolik nevidí.Doporučuji tedy všem kteří mají o tento zákrok zájem.
Lilly Lentner
před 2 týdnyNové
Mala som na arte clinic viaceré zákroky a všetky s veľkým úspechom. Zákroky sú drobné a takmer neinvazívne, ale výsledok bol vždy vynikajúci. Aj v prípade, ak niečo nešlo úplne 100% (roztrhol sa jeden šev), klinika promptne zareagovala, pán doktor so mnou konzultoval po telefóne a všetko čo predpovedal (že sa rana aj tak pekne zrastie) sa úplne splnilo. Pritom bol pripravený samozrejme pomôcť, keby sa jeho predpoveď profesionála nevyplnila. Ale ako som už napísala - vyplnila sa na 100%. Kliniku veľmi odporúčam
tibor michalka
před 3 lety
(Přeloženo Googlem) Lékaři a zaměstnanci jsou úžasní. Jsou nejen pohodlné, ale jsou také velmi dobře informovaní a laskaví.

Dostal jsem vynikající profesionální péči poskytnutou s laskavostí.

Děkujeme vám za vaši tvrdou práci, věnujete čas tomu, abyste věnovali pozornost potřebám svých pacientů a plně naslouchali jejich zdravotním problémům. Toto je osvěžující zážitek s klinikou Arte.

Pacient - Tibor

(Původní)
The doctors and staffs are amazing. They are not only convenient, but they are also extremely knowledgeable and kind.

I’ve received excellent, professional care delivered with kindness.

Thank you for your hard work, taking the time to be attentive to your patients needs and listening to their medical concerns fully. This is a refreshing experience with Arte clinic.

Patient - Tibor
Petra Procházková
před 3 lety
FACELIFTING metodou QuickLift mohu jen doporučit. Zpočátku jsem váhala, ale přesvědčil mne reálný výsledek tohoto zákroku u mé kamarádky a profesionální a vlídný přístup pracovníků ARTE Clinic. O všem jsem byla detailně informována předem, …

Proč si vybrat kliniku plastické a estetické chirurgie Arte

konzultace uvažovaných plastických operací zdarma

Konzultace zdarma

Nezávazná osobní, telefonická nebo online konzultace ZDARMA.
Nadstandardní péče

Nadstandardní péče

Požíváme tkáňové lepidlo pro rychlé hojení a nejkvalitnější stahovací prádlo.
Plastický chirurg k dospozici na telefonu

Lékař na telefonu

Naši lékaři jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
Vlastní bezúročný splátkový program

Dostupná cena

Naše ceny patří mezi nejlepší nabídky na trhu estetické chirurgie.
Komplexní pozákroková péče včetně ubytování zdarma

Pozákroková péče

Pravidelně školený zdravotní personál, nejmodernější pozákroková péče.
Vysoká spokojenost klientů Arte Clinic

Vysoká spokojenost

97% našich klientů by se k nám vrátilo nebo by nás doporučilo.