Plazmalifting

Úvod / Naše metody / Plazmalifting
plazmalifting ilustrace
  • Plazma obohacená o kyselinu hyaluronovou švýcarské firmy REGEN LAB (nyní nejlépe propracovaná a certifikovaná technologie) nyní přichází s vylepšenou technologií Cellular Matrix.
  • Novinka Cellular Matrix stimuluje regeneraci kůže na buněčné úrovni tím tvoří nový kolagen a podporuje imunitu kůže a díky speciální kyselině hyaluronové se plati vrátí hydratace a výživa.
  • Pokožka má po využití plazmaterapie lepší prokrvení a urychlují se hojivé procesy.
  • Omlazení PRP vlastní plazmou a hloubková hydratace pokožky kyselinou je možno podstupovat celoročně.

Metodou plazmalifting na naší klinice provádíme estetické zákroky:

Genetické naprogramování organismu je nemilosrdné. Přibývající léta se na pleti projevují ztrátou její elasticity, hydratace a tím vzniknou vrásky. Jednou z velmi účinných estetických metod, je nyní inovovaná technologie Cellular Matrix, kdy je využíván tělu vlastní materiál a je obohacen o speciální kyselinu hyaluronovou. S výhodou je aplikována plazmaterapie po lékařských výkonech, kdy je žádoucí urychlit hojivé procesy (po ošetření frakčním laserem nebo radiofrekvencí , peelingu ...) nebo při léčbě alopecie (plešatění).

Patentovaná švýcarská technologie RegenPlazma je originální a jedinou pravou PRP. Nejsou v ní použity žádné chemické aktivátory, je 100% tělu vlastní.

Tím se vylučují alergické reakce a jiné další komplikace.

plazmalifting ilustrace

Kandidáti na plazmalifting

plazmalifting ilustrace

Díky vyšší koncentraci Cellular Matrix , dochází k přirozené rejuvenaci a hloubkové hydrataci pokožky. Vhodné pro klienty, kteří žádají odstranění vrásek, zlepšení hydratace pokožky, zlepšení tonusu a sjednocení barvy pleti.

Pokožka dostane přirozenou zdravou barvu i jemnost. Dalším benefitem je zvýšená odolnosti pleti vůči hormonálním změnám, což může mít za následky pigmentace nebo špinavé prostředí což mívá za následek zhrubnutí a suchou pokožku.

Co zákrok PRP Plazmaterapie obnáší

Při výkonu Plazmaterapie Vám odebereme krev do speciálních Regen Lab zkumavek a odstředíme v centrifůze.

Poté ji obohatíme speciální kyselinou hyaluronovou od švýcarské firmy Regen Lab a poté aplikujeme přímo do kůže pomocí přístroje VITAL INJECTOR.

Přístroj zajistí aplikaci stejného množství plazmy při každém vpichu, v přesně definované hloubce.

Aplikace je precizní, rychlá a šetrná.

plazmalifting ilustrace
plazmalifting ilustrace

Co mohu očekávat po Plazmaliftingu

Po plazmaliftingu dojde k regeneračním procesům a zpomalení stárnutí pokožky.

K omlazení pokožky dojde díky stimulovaným kožním buňkám a následné produkci kolagenu. Budete pozorovat lepší tonus pleti.

Díky speciální kyselině hyaluronové dojde k hloubkové regeneraci a vy budete pociťovat "našťavenou pokokožku". Ošetření vlastní plazmou se provádí jak v oblasti obličeje, krku, dekoltu nabo hřbetů rukou.

Délka výkonu plazmaterapie trvá je asi hodinu dle ošetřované lokality. Na pokožce v ošetřované oblasti plazmaterapií dojde k zčervenání, které rychle odeznívá díky aplikaci přístrojem Vital Injector.

Den po plazmaterapii lze použít make-up. K úplnému zahojení povrchu pokožky dojde asi 3 den po aplikaci.

Objednejte se na nezávaznou konzultaci

Je zcela zbytečné, abyste se s jakýmkoliv estetickým problémem trápili. U nás se Vás vždy ujme nejkompetentnější člen našeho týmu.

Preferujete-li osobní kontakt, neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle +420 773 334 128. Přímo a bez ostychu se nás zeptejte na vše co Vás zajímá. Nebo si dohodněte osobní, zcela nezávaznou návštěvu naší kliniky.

Je-li pro Vás ale příjemnější online komunikace, vyplňte prosím následující formulář. Chcete-li, můžete přiložit i foto Vašeho problému. O to lépe Vám budeme schopni pomoci.

 

Děkujeme Vám za důvěru, kterou nám dáváte vyplněním tohoto formuláře. K Vašim osobním údajům budeme přistupovat nejen v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, ale zejména v souladu s lékařským tajemstvím.

Proč si vybrat kliniku plastické a estetické chirurgie Arte

konzultace uvažovaných plastických operací zdarma

Konzultace zdarma

Nezávazná osobní, telefonická nebo online konzultace ZDARMA.
Nadstandardní péče

Nadstandardní péče

Požíváme tkáňové lepidlo pro rychlé hojení a nejkvalitnější stahovací prádlo.
Plastický chirurg k dospozici na telefonu

Lékař na telefonu

Naši lékaři jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
Vlastní bezúročný splátkový program

Dostupná cena

Naše ceny patří mezi nejlepší nabídky na trhu estetické chirurgie.
Komplexní pozákroková péče včetně ubytování zdarma

Pozákroková péče

Pravidelně školený zdravotní personál, nejmodernější pozákroková péče.
Vysoká spokojenost klientů Arte Clinic

Vysoká spokojenost

97% našich klientů by se k nám vrátilo nebo by nás doporučilo.