Liposukce SlimLipo

Úvod / Naše metody / Liposukce SlimLipo
media 1
 • Liposukce nemusí být bolestivou záležitostí, ze které se pacient dlouhodobě zotavuje a potýká se s komplikacemi, jako nepravidelnost kůže, celulitida, povislá kůže atd.
 • Přední americká společnost Palomar přišla na trh s laserem SlimLipo a jeho unikátní technologií, tzv. laserem asistovanou liposukcí, která umožňuje odsátí tuku a zároveň zpevňování a napnutí povolené kůže na různých místech těla pomocí laseru – tedy technologii 2 v 1.
 • Navíc umožňuje korekci celulitidy. Toto vše s menšími řezy, podlitinami či krvácením a přitom vysoce účinně. SlimLipo je první přístroj pro laserem asistovanou liposukci na světě schválený americkým úřadem pro kontrolu a účinnost lékařských přístrojů FDA.

Metodou Liposukce SlimLipo na naší klinice provádíme estetické zákroky:

Technologie liposukce SlimLipo využívá tenké, pouze 1,5mm široké kanyly, které jen minimálně naruší podkoží, a tím minimalizuje pooperační rekonvalescenci a bolestivost.

Tradiční liposukce využívá 4mm i více široké kovové odsávací kanyly, které jsou tak zbytečně velké a podkoží narušují až příliš. Takto velké kanyly často rozbíjí vše, co jim stojí v cestě. Tím dochází k nechtěnému poranění okolních tkání, cév a nervů, což má za následek výraznou pooperační bolestivost, dlouhodobé otoky a podlitiny.

SlimLipo™ jako jediný na světě používá u laseru vlnové délky 924nm a 975nm pro selektivní zaměření na tukové a kožní tkáně k co nejefektivnějšímu „tavení" tuku a zpevňování kůže pomocí laserem asistované liposukce. Je to nejmodernější metoda miniinvazivní liposukce, jaká je dnes k dispozici.

SlimLipo umožňuje provádět korekci partií těla a zároveň zpevňovat kůži. Tradiční liposukce může pro pacienty znamenat prodlouženou dobou zotavení po zákroku a vedlejší účinky v závislosti na velikosti ošetřené plochy a použité kanyle. Se SlimLipo se však výrazně zkracuje doba nutná ke zotavení po zákroku. Ve většině případů se pacienti po ošetření laserovou liposukcí mohou vrátit do práce a k obvyklé každodenní činnosti během jednoho nebo dvou dnů.

slimlipo, laserová liposukce
Dle srovnávacích studií má SlimLipo až o 88% méně pooperačních komplikací a o 79% méně vedlejších účinků ve srovnání s tradičními metodami liposukce břicha a boků.

Bližší informace k laserové liposukci SlimLipo

slimlipo, laserová liposukce

Průběh zákroku

 • Před zákrokem laserové liposukce SlimLipo je nutná konzultace, kterou lze provést osobně na klinice nebo online pomocí formuláře. Konzultace je ZDARMA.
 • Po dohodě s lékařem si objednáte termín zákroku.
 • Samotný zákrok liposukce SlimLipo trvá asi 2 až 3 hodiny.
 • Ošetřované partie jsou v průběhu zákroku lokálně znecitlivěny, tedy samotný výkon je bezbolestný.
 • Laser proniká do podkoží mikrořezem. Mikrořez se zacelí do tří dnů sám.
 • Při laserem asistované liposukci je odstraněn nežádoucí podkožní tuk, ale zároveň dochází i k vypnutí kůže díky unikátní patentované technologii laseru SlimLipo.
 • Při zákroku liposukce se nenarušuje podkoží, takže nevzniknou deformace jako při běžných liposukcích.
 • Zákrok je maximálně bezpečný.
 • Po zákroku odcházíte bez problému domů.
 • Druhý den se můžete zapojit do každodenních činností nebo se vrátit do práce.

Výhody SlimLipo

 • stažení kůže
 • hladší pokožka
 • rychlejší zotavení
 • nižší nebo žádný výskyt hematomů/nižší ztráta krve
 • nižší nebo žádná postoperační bolestivost
 • zvýšená bezpečnost
 • využití k re-operacím po nevydařených liposukcích
 • snazší ošetření menších oblastí jako jsou podbradek, kolena, prsa u mužů...
media 1
media 2

Rekonvalescence

SlimLipo nabízí minimální invazivní řešení liposukce, bezpečně „taví" tuk, je méně bolestivý, přináší trvalé estetické výsledky a přitom se po tomto estetickém zákroku můžete vrátit k obvyklé každodenní činnosti již během jednoho nebo dvou dnů.

Po výkonu je třeba nosit 4 - 6 týdnů stahovací prádlo.

Po liposukci podbradku je třeba nosit elastickou ohlávku po dobu jednoho týdne.

Cvičit můžete pozvolna začít 3 - 4 týden po zákroku.

SlimLipo příběh pacientky

Po porodu i přes štíhlou postavu zůstal Karolině tuk v oblasti boků a břicha, které se jí nedařilo i přes diety a cvičení zhubnout.

Podívejte se na její příběh a výsledek zákroku.

Objednejte se na nezávaznou konzultaci

Je zcela zbytečné, abyste se s jakýmkoliv estetickým problémem trápili. U nás se Vás vždy ujme nejkompetentnější člen našeho týmu.

Preferujete-li osobní kontakt, neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle +420 773 334 128. Přímo a bez ostychu se nás zeptejte na vše co Vás zajímá. Nebo si dohodněte osobní, zcela nezávaznou návštěvu naší kliniky.

Je-li pro Vás ale příjemnější online komunikace, vyplňte prosím následující formulář. Chcete-li, můžete přiložit i foto Vašeho problému. O to lépe Vám budeme schopni pomoci.

 

Děkujeme Vám za důvěru, kterou nám dáváte vyplněním tohoto formuláře. K Vašim osobním údajům budeme přistupovat nejen v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, ale zejména v souladu s lékařským tajemstvím.

Proč si vybrat kliniku plastické a estetické chirurgie Arte

konzultace uvažovaných plastických operací zdarma

Konzultace zdarma

Nezávazná osobní, telefonická nebo online konzultace ZDARMA.
Nadstandardní péče

Nadstandardní péče

Požíváme tkáňové lepidlo pro rychlé hojení a nejkvalitnější stahovací prádlo.
Plastický chirurg k dospozici na telefonu

Lékař na telefonu

Naši lékaři jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
Vlastní bezúročný splátkový program

Dostupná cena

Naše ceny patří mezi nejlepší nabídky na trhu estetické chirurgie.
Komplexní pozákroková péče včetně ubytování zdarma

Pozákroková péče

Pravidelně školený zdravotní personál, nejmodernější pozákroková péče.
Vysoká spokojenost klientů Arte Clinic

Vysoká spokojenost

97% našich klientů by se k nám vrátilo nebo by nás doporučilo.