Kyselina Hyaluronová

Úvod / Naše metody / Kyselina Hyaluronová
media 1
  • Výplně kyselinou hyaluronovou lze vyplnit vrásky a doplnit objem látkou, kterou kožní tkáň obsahuje přirozeně, ale s přibývajícím věkem její obsah přirozeně klesá a tím dochází k tvorbě vrásek a povadlé pleti.
  • Přístroj vytváří vakuum, nasaje oblast pokožky a současně vpraví 5 mikrojehličkami stabilizovanou kyselinu hyaluronovou. Kyselina je tak vpravována plošně ve správném množství a do přesné hloubky kůže.
  • Výplň vrásek kyselinou hyaluronovou na obličej řadíme mezi neinvazivní zákroky, které je možno podstoupit v polední pauze, efekt je vidět okamžitě a ihned je možný návrat do běžného denního režimu. Rekonvalescence je minimální.
  • Kyselina hyaluronová je přírodní cesta k omlazení Vaší pleti a doplnění objemu. Jak s věkem ubývá kyselina hyaluronová, ztrácí Vaše pokožka mladistvý vzhled.

Metodou výplně kyselinou hyaluronovou na naší klinice provádíme estetické zákroky:

S pomocí HA dokážeme nahradit ztracený objem např. v nasolabiálních rýhách, krásně a přirozeně lze navrátit přirozený objem rtům, aplikací hyaluronu do hřbetů rukou lze výborně omladit ruce o mnoho let, dokážeme odstranit jemné i hlubší vrásky v obličeji, dekoltu.

Kyselinou hyaluronovou vyplňujeme i velké stydké pysky. Používáme ji jako látku vhodnou k výplni a podpíchnutí G bodu v pochvě, tím docílíme žádané zůžení pochvy.

Využití kyseliny hyaluronové je široké a dnes už patří k základním omlazovacím prostředkům.

Aplikaci kyseliny hyaluronové je třeba pravidelně opakovat, aby byl zachován objem a mladiství vzhled. Bezprostředně před aplikací HA je nutná konzultace, aby byl vybrán vhodný druh výplňového materiálu a ujasnění si představ klienta s doporučením lékaře.

kyselina hyaluornová
vital pristorj

Rekonvalescence

Po výplni kyseliny hyaluronové není třeba žádná speciální opatření.

Výsledek je vidět okamžitě po aplikaci.

Otok bývá minimální, v případě výplně rtů počítejte asi s dvoudenním otokem. Okamžitě po aplikaci Vám přiložíme chladivý gelový obklad, čímž výrazně omezíme rozvinutí otoku.

Objednejte se na nezávaznou konzultaci

Je zcela zbytečné, abyste se s jakýmkoliv estetickým problémem trápili. U nás se Vás vždy ujme nejkompetentnější člen našeho týmu.

Preferujete-li osobní kontakt, neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle +420 773 334 128. Přímo a bez ostychu se nás zeptejte na vše co Vás zajímá. Nebo si dohodněte osobní, zcela nezávaznou návštěvu naší kliniky.

Je-li pro Vás ale příjemnější online komunikace, vyplňte prosím následující formulář. Chcete-li, můžete přiložit i foto Vašeho problému. O to lépe Vám budeme schopni pomoci.

 

Děkujeme Vám za důvěru, kterou nám dáváte vyplněním tohoto formuláře. K Vašim osobním údajům budeme přistupovat nejen v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, ale zejména v souladu s lékařským tajemstvím.

Proč si vybrat kliniku plastické a estetické chirurgie Arte

konzultace uvažovaných plastických operací zdarma

Konzultace zdarma

Nezávazná osobní, telefonická nebo online konzultace ZDARMA.
Nadstandardní péče

Nadstandardní péče

Požíváme tkáňové lepidlo pro rychlé hojení a nejkvalitnější stahovací prádlo.
Plastický chirurg k dospozici na telefonu

Lékař na telefonu

Naši lékaři jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
Vlastní bezúročný splátkový program

Dostupná cena

Naše ceny patří mezi nejlepší nabídky na trhu estetické chirurgie.
Komplexní pozákroková péče včetně ubytování zdarma

Pozákroková péče

Pravidelně školený zdravotní personál, nejmodernější pozákroková péče.
Vysoká spokojenost klientů Arte Clinic

Vysoká spokojenost

97% našich klientů by se k nám vrátilo nebo by nás doporučilo.