Minilifting obličeje

Miniinvazivní metoda liftingu pomocí závěsného vlákna. Za hodinu budete o deset let mladší, bez vyřazení z běžného života.

 • šetrný, ale efektivní lifting obličeje
 • okamžitý efekt výrazného a přirozeného omlazení a zkrášlení tváře
 • hodinu trvající ambulatní zákrok v lokální anestezii
 • bez rekonvalescence

Průběh zákroku

Závěsné vlákno se malým řezem (asi 1cm), který je schován ve vlasové části nebo za uchem vkládá pod kůži. Vlákna jsou vyrobeny ze vstřebatelného materiálu, které se asi po 2,5 letech rozpouštějí. Pokožka je navrácena do pozice, kde byla v mládí a tam je v tomto povytaženém postavení fixována. Malé incize se samy do 3 dnů zacelí.

Lékař provede zvednutí kůže obličeje v oblasti spánkové, lícní a dolní části tváře. Vlákno se z malého nářezu ve spánkové oblasti vlasaté části zavede pod kůži a do hlubších podkožních vrstev. Uvolněnou kůži lékař povytáhne a upevní stehem. Stejným principem vypneme kůži i v oblasti krku a čelisti. Vlákno se zavede pod kůži a do hlubší podkožní vrstvy (smas) z malého nářezu za ušním lalůčkem.

Samotný zákrok je velmi šetrný, provádí se jen v místním znecitlivění. Po výkonu odcházíte domů bez známek chirurgického výkonu zato s výrazným efektem přirozeného omlazení

Metody

Serdev Suture Lift

Metoda kterou do praxe přinesl Dr. Nikolay Serdev, M.D., Ph.D., jeden z nejoceňovanějších světovýxh plastických chirurgů.

Jsme jediná klinika v ČR, která má certifikaci na provádění této metody, vystavenou a garantovanou profesorem Serdevem.

 • jedinečná technika provedení zákroku přinášející okamžitý efekt bez známek operace
 • okamžitý návrat k běžným činnostem
 • zákrok lze opakovat a provádět celoročně

Ve "Více informacích o metodě" najdete také velmi zajímavá videa. Doporučujeme shlédnutí.

Rekonvalescence

Zákrok je ambulantní, tedy po zákroku odcházíte domů. Výkon se provádí v lokální anestezii tedy bezbolestně. Několik hodin nebo dnů po zákroku můžete cítit mírné napětí obličeje. Bolest je individuální a většinou mírná, v případě bolesti lze užít běžná analgetika např. Paralen. Nedochází k tvorbě modřin. Případné otoky jsou mírné a navíc jsou schovány ve vlasech a přibližně po týdnu odeznívají.

Vpichy v kůži zmizí za 2-3 dny, je nutné je dezinfikovat po dobu 1 týdne. Zákrok lze provádět i v létě. Make up můžete použít okamžitě.

Po výkonu opouštíte kliniku s okamžitým efektem, bez náplastí, bez obvazů, bez oparovaného vzhledu. Zato výrazně mladší a krásnější.

Zákroky, které lze provádět souběžně

Minilifting obličeje můžete spojit také s dalšími zákroky, díky kterým se budete cítit ještě mladší a krásnější. Patří mezi ně například:

Ceník

Obecné informace

Cena zákroku se odvíjí od jeho rozsahu. Lze provést full face lifting, spodní čelistní oblast, střední a horní část obličeje nebo lifting obočí.

Konečnou cenu stanoví lékař na základě dohodnutého rozsahu zákroku na nezávazné konzultaci.

Úhrada zákroku

Zákrok lze uhradit v hotovosti, převodem na účet, dárkovými poukazy bez omezení jejich počtu, nebo na bezúročné splátky.

V ceně zákroku je zahrnuta

 • konzultace s plastickým chirurgem
 • premedikace
 • lokální anestezie
 • samotný výkon
 • pooperační péče

Orientační cena zákroku

17.000 - 32.000 Kč

Nejčastější dotazy

Obsah připravujeme. Děkujeme za Váš zájem.

Fotogalerie Před a Po zákroku

Veškeré fotografie byly pořízeny a jsou použity za výslovného souhlasu našich klientů s jejich zveřejněním.

Marie image

Paní Marie 43 let, foto ihned po výkonu

Počáteční povadlost obličeje získala za 1 hodinu opět pevnější kontury a došlo k celkovému efektu omlazení tváře. Marie se mohla ihned druhý den vrátit do práce bez jakývkoliv známek estetického výkonu, ale s mnohem svěžejším a mladistvějším vzhledem.

Tento zákrok lze za rok až dva opakovat jako udržovací proceduru pro udržení přirozeně mladého vzhledu.

Vitezslava image

Paní Vítězslava, 66 let, foto ihned po výkonu

Na fotografii je zachycena před a po zákroku. Paní Viťězslava požadovala rychlý zákrok bez vyřazení z běžných denních poviností. Paní Viťězslava je velice aktivní a nemohla si dovolit žádnou rekonvalescenci. I pro tyto klienty máme řešení. Navrhli jsme Serdev temporal lifting, následně se paní Víťa díky spokojenosti s přechozím zákrokem rozhodla ještě pro Serdev lifting spodní části obličeje. Povšimněte si výrazně pozvednutých tváří a vyhlazených nosoretních rýh. Tento efekt si bude klentka užívat asi rok.

Po zákroku se vyrovnala čelistní oblast, zmizely „syslíky“.Foto je pořízeno ihned po výkonu. Pacientka je s výsledkem spokojená.

Jarmila image

Paní Jarmila, 42 let

Paní Jarmila požadovala okamžitý výsledek liftingu bez toho, aby na ní operace byla vidět (nemohla si dovolit být doma z práce). V tomto případě jsme provedli SERDEV lift. Výsledek je okamžitý, ihned si lze umýt vlasy a kromě toho, že paní Jarmila vypadá výrazně mladší a hezčí nikdo nezaznamenal návštěvu plastické chirurgie.

Tento výsledek si paní Jarmila užívá již více než rok. Pokud bude třeba, dá se zákrok opakovat jako udržovací procedůra.

Objednejte se na nezávaznou konzultaci

Je zcela zbytečné, abyste se s jakýmkoliv estetickým problémem trápili. U nás se Vás vždy ujme nejkompetentnější člen našeho týmu.

Preferujete-li osobní kontakt, neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle +420 773 334 128. Přímo a bez ostychu se nás zeptejte na vše co Vás zajímá. Nebo si dohodněte osobní, zcela nezávaznou návštěvu naší kliniky.

Je-li pro Vás ale příjemnější online komunikace, vyplňte prosím následující formulář. Chcete-li, můžete přiložit i foto Vašeho problému. O to lépe Vám budeme schopni pomoci.

 

Děkujeme Vám za důvěru, kterou nám dáváte vyplněním tohoto formuláře. K Vašim osobním údajům budeme přistupovat nejen v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, ale zejména v souladu s lékařským tajemstvím.

Proč si vybrat kliniku plastické a estetické chirurgie Arte

konzultace uvažovaných plastických operací zdarma

Konzultace zdarma

Nezávazná osobní, telefonická nebo online konzultace ZDARMA.
Nadstandardní péče

Nadstandardní péče

Požíváme tkáňové lepidlo pro rychlé hojení a nejkvalitnější stahovací prádlo.
Plastický chirurg k dospozici na telefonu

Lékař na telefonu

Naši lékaři jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
Vlastní bezúročný splátkový program

Dostupná cena

Naše ceny patří mezi nejlepší nabídky na trhu estetické chirurgie.
Komplexní pozákroková péče včetně ubytování zdarma

Pozákroková péče

Pravidelně školený zdravotní personál, nejmodernější pozákroková péče.
Vysoká spokojenost klientů Arte Clinic

Vysoká spokojenost

97% našich klientů by se k nám vrátilo nebo by nás doporučilo.