Serdev Suture Lift

Úvod / Naše metody / Serdev Suture Lift
Martina
  • Základním cílem tohoto miniliftingu je omlazení a zkrášlení obličeje vytvořením estetických úhlů, proporcí a anatomických pozic typických pro mládí.
  • Výsledkem miniliftingu bude omlazení a zkrášlení tváře, definování čelistní oblasti a profilu, změkčení nasolabiálních (nosoretních) rýh a odstranění ochablého podbradku.
  • Je ideálním zákrokem pro časnou i střední ochablost obličeje. Indikací mohou být i někteří mladí pacienti, kde je třeba korigovat neestetické proporce obličeje, nevýrazné lícní kosti a nesprávný úhel obočí.

Metodou Serdev Suture Lift na naší klinice provádíme estetické zákroky:

Stárnutí tváře se projevuje ochablostí a uvolněním vazivově svalové podkožní struktury (SMAS). S přibývajícím věkem, vlivem gravitace, atrofie a uvolnění vazů kůže v obličeji tvář klesá a vytváří se uvolněný podbradek. Volná pokožka dává obličeji smutný, starší a unavený výraz.

Touto metodou miniliftingu se dosáhne vypnutí spánkové oblasti, liftingu tváří, definovaného profilu čelistní oblasti , vyhlazení nosoretních rýh."Stíny" z obličeje jsou "vyretušovány". Tento lifting splňuje důležitý klientův požadavek okamžitého výrazného omlazení a zkrášlení tváře bez jizev, s možností téměř okamžitého návratu do zaměstnání i společenského života, bez nutnosti rekonvalescence.

Serdev

Kandidáti na Serdev Suture Lift

Ideálními kandidáty jsou klienti a klientky s časnou a střední ochablostí obličeje a krku.

Punkce kůže jsou uschovány ve vlasech v spánkové oblasti. Tímto dojde k liftingu střední a vrchní části tváře.

Punkce pro lifting čelistní oblasti, podbradku a krku jsou uschovány za ušním lalůčkem.

Punkce v kůži se sami zacelí do tří dnů.

Je to jednoznačná volba pro všechny, kdo nechce nebo nemůže být dlouhodobě vyřazen z běžných činností.

Metoda umožňuje okamžitý návrat do společenského a pracovního života.

Co zákrok Serdev Suture Lift obnáší

Lifting se provádí pouze pomocí kožních vpichů v záhybu za ušním boltcem nebo ve vlasové části spánkové oblasti- tedy bez viditelných jizev. K zákroku používáme speciálně navržené zakřivené pružné chirurgické instrumenty a poloelastické netraumatické chirurgické nitě. Lékař provede pouze punkci kůže, kterými zavede jehlu a pomocí chirurgických nití zvedne a zafixuje uvolněné svalstvo ke stabilním (nepohyblivým) strukturám.

Kotvícími body pro provedení liftingu jsou hluboké stabilní (nepohyblivé) struktury - tak je zajištěn výrazný učinek liftingu . K vazivově svalové podkožní struktuře obličeje je připojena měkká tkáň a kůže, takže lifting a fixace této struktury umožňuje úpravu pozice měkkých tkání obličeje. Uvolněná kůže je vrácena do pozice, kde byla v mládí. Pohyblivá kůže se fixuje k nepohyblivým strukturám, což je také velice důležité pro dlouhodobější efekt liftingu.

V některých případech je podkožní tuk nadměrně uložen v dolní části obličeje tzv. "syslíky" a pod bradou "dvojitá brada" a při liftingu nelze jeho množství korigovat. V těchto případech je třeba tento tuk odstranit, aby se dosáhlo uspokojivého a dlouhodobého výsledeku liftingu.

Pro odsátí tuku z dolní části obličeje a podbradku je nejvhodnější použít laserem asistovanou liposukci SlimLipo. Laserová liposukce SlimLipo je nejlepší metodou pro vytvoření správného úhlu mezi krkem a čelistí a pro zpevnění kůže. Nejvhodnější postup bude vždy navržen individuálně při konzultaci s lékařem.

Tato metoda 6bodového miniliftingu je rychlejší a bezpečnější. přináší okamžité výsledky zkrášlaní a omlazení bez jizev, s nulovou rekonvalescencí.

Serdev

Serdev

Martina serdev lift Martina

Co mohu očekávat po zákroku Serdev Suture Lift

Tisíce pacientů byly operovány s okamžitým viditelným výsledkem omlazení a zkrášlení tváře, bez pooperačního omezení běžných aktivit, bez viditelných jizev a jiných známek chirurgického zákroku.

Mírné napětí v obličeji u pacientů obvykle vyvolává příjemný pocit. Nedochází k tvorbě modřin. Případný menší otok je schován ve vlasech a za uchem a vymizí do týdne.

Lifting dolní části obličeje se výborně a často kombinuje v jednom zákroku s liftingem střední a vrchní části obličeje za účelem dosažení celkového výrazného zkrášlení a omlazení obličeje.

Obecně lze říci, tato metoda liftingu obličeje je snadný ambulantní zákrok s výbornými okamžitými výsledky bez rekonvalescence.

Efekt miniliftingu vydrží asi 2 až 3 roky a lze ho opakovat a provádět celoročně.

Objednejte se na nezávaznou konzultaci

Je zcela zbytečné, abyste se s jakýmkoliv estetickým problémem trápili. U nás se Vás vždy ujme nejkompetentnější člen našeho týmu.

Preferujete-li osobní kontakt, neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle +420 773 334 128. Přímo a bez ostychu se nás zeptejte na vše co Vás zajímá. Nebo si dohodněte osobní, zcela nezávaznou návštěvu naší kliniky.

Je-li pro Vás ale příjemnější online komunikace, vyplňte prosím následující formulář. Chcete-li, můžete přiložit i foto Vašeho problému. O to lépe Vám budeme schopni pomoci.

 

Děkujeme Vám za důvěru, kterou nám dáváte vyplněním tohoto formuláře. K Vašim osobním údajům budeme přistupovat nejen v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, ale zejména v souladu s lékařským tajemstvím.

Proč si vybrat kliniku plastické a estetické chirurgie Arte

konzultace uvažovaných plastických operací zdarma

Konzultace zdarma

Nezávazná osobní, telefonická nebo online konzultace ZDARMA.
Nadstandardní péče

Nadstandardní péče

Požíváme tkáňové lepidlo pro rychlé hojení a nejkvalitnější stahovací prádlo.
Plastický chirurg k dospozici na telefonu

Lékař na telefonu

Naši lékaři jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
Vlastní bezúročný splátkový program

Dostupná cena

Naše ceny patří mezi nejlepší nabídky na trhu estetické chirurgie.
Komplexní pozákroková péče včetně ubytování zdarma

Pozákroková péče

Pravidelně školený zdravotní personál, nejmodernější pozákroková péče.
Vysoká spokojenost klientů Arte Clinic

Vysoká spokojenost

97% našich klientů by se k nám vrátilo nebo by nás doporučilo.