MICRO SEFFI - přenos vlastního tuku a regenerace kmenovými buňkami

Úvod / Naše metody / SEFFI přenos vlastního tuku
Plazmaterapie obličeje
  • Revoluční novinka! Technika přenosu vlastního tuku - MICROLIPOFILLING SEFFI
  • Dodá chybějící objem i do míst v obličeji, kam klasický lipofilling není možno aplikovat a zároveň regeneruje Vaši pleť kmenovými buňkami z Vaší vlastní tkáně
  • Zaručuje přirozený efekt celkového omlazení a regenerace tváře
  • Bez rekonvalescence s okamžitým výsledkem

Metodou MICRO SEFFI na naší klinice provádíme estetické zákroky:

Rozdíl mezi lipofillingem a microlipofillingem SEFFI

Microlipofilling SEFFI používá speciální, miniinvazivní, netraumatické mikrochirurgické nástroje, díky kterým je aplikace velice precizní. Specifická nejmodernější technika od odběru až po aplikaci zaručuje výsledek regenerace a přirozené obnovení objemu, který je mnohem efektnější, přirozenější a regenerační.

Oproti klasickému lipofillingu, technika microlipofilling SEFFI umožňuje jemně vyplnit i místa, kde je dodání objemu velice důležité pro dosažení komletního a hlavně přirozeného omlazení tváře. NEBUDETE mít starší tvář, na které bude vidět například vyplněné líce nebo nosoretní rýhy!

Omlazení díky metodě MICROSEFFI bude přorozené v celém obličeji. Vaše tvář získá přirozený a mladý vzhled. Oblasti nad očními víčky, oblast těsně pod dolními víčky a obočí, kde objem v mládí byl, je možno přirozeně doplnit pouze touto technikou MICROSEFFI a ještě díky aktivitě kmenových buněk zregenerovat povrch kůže. Bude docházet ke konstantnímu zlepšování stavu vaší pokožky ještě po dobu 6ti měsíců od aplikace. Jakmile opadne mírný otok (asi za 2 dny), budete pozorovat komlexní zlepšující se tonus pleti. Microlipofilling SEFFI doporučujeme i jako pravidelnou, pleti prospěšnou udržovací péči, kterou lze za 1 až 2 roky opakovat.

Obecné informace

Starší vzhled tváře způsobuje ztráta objemu v oblasti lícních kostí v okolí očí, na očních víčcích i obočí. Metodou microfillingu SEFFI dokážeme znovuobnovit objem a kontury lidské tváře pomocí vlastního tělesného tuku a zároveň regenerovat pokožku kmenovými buňkami. Mladá tvář má typický vzhled obráceného trojúhelníku, kdy je v horní části a lícní oblasti větší objem. Vlivem stárnutí se z trojúhelníku stává obdélník – tukové polštářky klesají dolů a tuk se přesouvá do spodní poloviny tváře. Díky speciální nejmodernější technice SEFFI microlipofilling tváři dodáme harmonii, mládí a svěžest a zároveň ji i zregenerujeme.

Speciální technika microlipofillingu SEFFI je velice jemným zákrokem za použití netraumatických mikrochirurgických nástrojů. Zajistí se tak přirozený a harmonický výsledek omlazení bez vyřazení z běžných denních činností – navíc s výsledkem viditelným okamžitě.

Pro ještě větší efekt omlazení doporučujeme microlipofilling SEFFI kombinovat s endoskopickým liftingem MIVEL.

ztráta tuku v obličeji bez popisu

Delikátní umění přenosu tuku v obličeji

Vlastní tuk je kvalitní výplňový materiál, který lze použít k omlazení v oblasti obličeje. Nesmírnou výhodou je, že tuk v obličeji vypadá velice přirozeně a nehrozí žádná alergická reakce. Tuk odebereme z oblasti, kde není žádoucí, a aplikujeme tam, kde je třeba doplnit objem do tváře.

Objednejte se na nezávaznou konzultaci

Je zcela zbytečné, abyste se s jakýmkoliv estetickým problémem trápili. U nás se Vás vždy ujme nejkompetentnější člen našeho týmu.

Preferujete-li osobní kontakt, neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle +420 773 334 128. Přímo a bez ostychu se nás zeptejte na vše co Vás zajímá. Nebo si dohodněte osobní, zcela nezávaznou návštěvu naší kliniky.

Je-li pro Vás ale příjemnější online komunikace, vyplňte prosím následující formulář. Chcete-li, můžete přiložit i foto Vašeho problému. O to lépe Vám budeme schopni pomoci.

 

Děkujeme Vám za důvěru, kterou nám dáváte vyplněním tohoto formuláře. K Vašim osobním údajům budeme přistupovat nejen v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, ale zejména v souladu s lékařským tajemstvím.

Proč si vybrat kliniku plastické a estetické chirurgie Arte

konzultace uvažovaných plastických operací zdarma

Konzultace zdarma

Nezávazná osobní, telefonická nebo online konzultace ZDARMA.
Nadstandardní péče

Nadstandardní péče

Požíváme tkáňové lepidlo pro rychlé hojení a nejkvalitnější stahovací prádlo.
Plastický chirurg k dospozici na telefonu

Lékař na telefonu

Naši lékaři jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
Vlastní bezúročný splátkový program

Dostupná cena

Naše ceny patří mezi nejlepší nabídky na trhu estetické chirurgie.
Komplexní pozákroková péče včetně ubytování zdarma

Pozákroková péče

Pravidelně školený zdravotní personál, nejmodernější pozákroková péče.
Vysoká spokojenost klientů Arte Clinic

Vysoká spokojenost

97% našich klientů by se k nám vrátilo nebo by nás doporučilo.