Mivel - endoskopický lifting obočí a čela

Úvod / Naše metody / Mivel endoskopický lifting
Plazmaterapie obličeje

  • Viditelné omlazení tváře díky endoskopickému liftingu MIVEL
  • Provádí se malými řezy ve vlasech – žádné viditelné jizvy
  • Dokáže vnést mladistvý vzhled i do střední části tváře, tedy i oblastí, se kterými si tradiční metody liftingu neví rady

Metodou Mivel na naší klinice provádíme estetické zákroky:

MIVEL je endoskopická metoda faceliftingu, kterou dosáhneme přirozeného omlazení tváře skrz malé řezy ve vlasech, bezbolestně a s krátkou dobou rekonvalescence.

Endoskopický lifting není vytažení kůže, ale přemístění hluboké kožní struktury SMAS, díky čemuž dojde k přirozenému dlouhodobému obnovení mladistvého objemu obličeje.

Endoskopickým liftingem MIVEL se vypne střed tváře a uvolněná tkáň se vyzvedne tam, kde byla v mládí. Zmíněnými kroky dosáhneme přirozeného obnovení objemu, vypnutí kůže na spáncích a navrácení obočí do správné estetické polohy. Po absolvování endoskopického liftingu MIVEL působíte přirozeně a mladistvě.

A v čem tkví výhody endoskopického liftingu

Mivel endoskopický lifting

Klasické liftingy jsou nesprávně zaměřeny jen na okraj tváře, a tak nastává efekt "staré tváře s vypnutou kůží". MIVEL umožňuje díky endoskopické formě dosáhnout viditelných výsledků bez jizev, navíc dokáže vnést mladistvý vzhled i do oblastí, se kterými si technika tradičního liftingu neví rady.

U mladších klientů (asi 35 až 50 let) se stárnutí projevuje pouze v určitých místech na tváři. Díky endoskopické metodě liftingu MIVEL dosáhneme výrazného omlazení, ale zůstáváme méně invazivní než při klasickém faceliftu.

Dlouhé řezy jsou nahrazeny pouze dvěma až šesti miniřezy vedenými ve vlasovém porostu a dlouhými pouze 2 cm – výsledného efektu tedy dosáhneme opravdu bez viditelných jizev ale přitom efekt omlazení bude dlouhodobý.

Pro ještě lepší efekt omlazení doporučujeme MIVEL kombinovat se speciální technikou microlipofillingu SEFFI, díky kterému dodáme tváři ztracený objem prostřednictvím vlastního tuku.

Proč MIVEL

Velkou výhodou endoskopického liftingu MIVEL je dosáhnutí liftingu bez viditelných jizev. MIVEL navíc umožňuje zaměřit se na omlazení oblastí těžko dosažitelných technikou tradičního liftingu, konkrétně na střední část obličeje (rýha mezi obočím), vrásky na čele, nosoretní rýhy, marionety (rýhy jdoucí od koutků úst dolů).

Vhodní kandidáti

Endoskopický lifting MIVEL doporučujeme všem klientům a klientkám, kteří chtějí dosáhnout výrazného, přirozeného omlazení . Využít ho mohou i mladší klienti a klientky – je vhodný přibližně od 35 let, kdy se stárnutí projevuje jen v určitých částech tváře.

Vhodným kandidátem jste, pokud máte počáteční nebo střední uvolnění kůže, ploché a povadlé líce či spánky, nesprávnou pozici obočí, rýhu mezi obočím, viditelné nosoretní rýhy, marionety či úzké, vtočené rty.

Objednejte se na nezávaznou konzultaci

Je zcela zbytečné, abyste se s jakýmkoliv estetickým problémem trápili. U nás se Vás vždy ujme nejkompetentnější člen našeho týmu.

Preferujete-li osobní kontakt, neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle +420 773 334 128. Přímo a bez ostychu se nás zeptejte na vše co Vás zajímá. Nebo si dohodněte osobní, zcela nezávaznou návštěvu naší kliniky.

Je-li pro Vás ale příjemnější online komunikace, vyplňte prosím následující formulář. Chcete-li, můžete přiložit i foto Vašeho problému. O to lépe Vám budeme schopni pomoci.

 

Děkujeme Vám za důvěru, kterou nám dáváte vyplněním tohoto formuláře. K Vašim osobním údajům budeme přistupovat nejen v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, ale zejména v souladu s lékařským tajemstvím.

Proč si vybrat kliniku plastické a estetické chirurgie Arte

konzultace uvažovaných plastických operací zdarma

Konzultace zdarma

Nezávazná osobní, telefonická nebo online konzultace ZDARMA.
Nadstandardní péče

Nadstandardní péče

Požíváme tkáňové lepidlo pro rychlé hojení a nejkvalitnější stahovací prádlo.
Plastický chirurg k dospozici na telefonu

Lékař na telefonu

Naši lékaři jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
Vlastní bezúročný splátkový program

Dostupná cena

Naše ceny patří mezi nejlepší nabídky na trhu estetické chirurgie.
Komplexní pozákroková péče včetně ubytování zdarma

Pozákroková péče

Pravidelně školený zdravotní personál, nejmodernější pozákroková péče.
Vysoká spokojenost klientů Arte Clinic

Vysoká spokojenost

97% našich klientů by se k nám vrátilo nebo by nás doporučilo.