Brazil Butt Lift

Úvod / Naše metody / Brazil Butt Lift
Serdev

Lifting hýždí Brazil butt lift

Stále více lidí usiluje o chirurgické vylepšení svých tělesných kontur. A prakticky všichni pacienti preferují a požadují metody, které nezanechávají jizvy.

Proto je třeba využít rostoucích znalostí a chirurgických zkušeností k vytvoření nových zkrášlovacích chirurgických postupů bez jizev i v oblastech, jako jsou hýždě.

Dřívější výsledky chirurgických úprav tělesných kontur byly méně než uspokojivé. Pro korekci tvaru a estetického vzhledu hýždí je k dispozici velmi omezený počet metod. Indikací jsou především ochablé a nevyčnívající hýždě v pokleslé poloze.

Různorodé vnímání estetických tvarů a proporcí hýždí je založeno na etnických rozdílech v různých koutech světa, ale vysoko umístěné hýždě a dlouhé nohy budou vždy působit esteticky a elegantně.

Metodou Brazil Butt Lift na naší klinice provádíme estetické zákroky:

Klasickými metodami jsou kombinace liposukce, lipoinjekcí, implantátů pro zvětšení hýždí a lipektomie (odstranění tukové tkáně). Náš ambulantní lifting hýždí uspokojí požadavky pacienta na zkrášlení tvaru a úpravu pozice hýždí bez jizev a cizích těles. Pooperační doba je krátká a pacienty dobře snášená, zatímco výsledek zákroku je dlouhodobý.

Pozice hýždí je dána umístěním velkého hýžďového svalu. U žen však většinou bohužel obsahuje níže umístěnou tukovou tkáň, která neesteticky prodlužuje hýždě směrem dolů. Dlouhé povislé hýždě jsou viditelné i při pohledu z boku a vizuálně zkracují dolní končetiny.

Unikátní metodou fixace pohyblivé tkáně k nepohyblivé tkáni jsou hýždě vyzvednuty , získávají polokulatý vzhled při pohledu z profilu. Povislost předních i zadních vnitřních stehen je viditelně vytažená.

Výsledkem liftingu hýždí je zkrášlení, vytvoření estetických proporcí a správné polohy hýždí , lifting ochablé tkáně, prodloužení dolních končetin, zkrácení délky trupu v poměru k nohám.

Jedinou pohyblivou tkání vhodnou pro tento lifting je měkká fibrotická tkáň hýždí.

Serdev

Kandidáti na Brazil Butt Lift

Primární indikací pro lifting hýždí je středně těžká až těžká ochablost měkké tkáně v dolní části trupu, s minimálními nebo mírnými tukovými ložisky.

U pacientů s masivními tukovými ložisky provede lékař nejdříve liposukci SlimLipo laserem asistovanou liposukci , aby snížil objem a hmotnost tukové tkáně hýždí.

Potom lze provést lifting měkkých tkání hýždí a jejich fixaci.

Lifting hýždí byl vyvinut pro estetické účely, se záměrem vytvořit výše umístěné a atraktivněji zaoblené hýždě, současně s viditelným prodloužením nohou, čímž dojde k úpravě poměru mezi délkou trupu a dolních končetin.

Co zákrok Brazil Butt Lift obnáší

Prvním krokem je fixace podkožní tkáně z boční strany hýždí.

Hýždě pozvednuté do vyšší polohy se připevní ke stabilní struktuře v křížové oblasti. Šitím se fibrotická tkáň hýždí zformuje do esteticky vypouklého tvaru.

Fixace ke stabilní struktuře zajišťuje okamžitý efekt a trvanlivost estetického efektu.

Serdev

Martina

Pooperční péče

Lifting hýždí se provádí v lokální anesteziii ambulantně.

Výkon trvá asi hodinu po výkonu lze odejít domů , klidový režim je doporučen první 3 dny po výkonu. Pomalejší pohyby je nutno dodržovat asi týden po výkonu.

Po týdnu se odstraní z každé strany hýždí jeden steh. Případnou bolest lze tlumit běžnými analgetiky jako např. Paralen.

Výsledkem je veliká spokojenost samotných pacientů. Žádný pacient neprojevil nespokojenost s výsledky a všichni pacienti považovali výsledky za vynikající nebo velmi dobré.

Zploštělé a volné hýždě jsou zvednuty „do kapes džínů, uvolněná vnitřní stehna zmizeli" takto sami pacienti zákrok hodnotí.

Objednejte se na nezávaznou konzultaci

Je zcela zbytečné, abyste se s jakýmkoliv estetickým problémem trápili. U nás se Vás vždy ujme nejkompetentnější člen našeho týmu.

Preferujete-li osobní kontakt, neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle +420 773 334 128. Přímo a bez ostychu se nás zeptejte na vše co Vás zajímá. Nebo si dohodněte osobní, zcela nezávaznou návštěvu naší kliniky.

Je-li pro Vás ale příjemnější online komunikace, vyplňte prosím následující formulář. Chcete-li, můžete přiložit i foto Vašeho problému. O to lépe Vám budeme schopni pomoci.

1000 znaků zbývá
Přidat foto
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů.

Děkujeme Vám za důvěru, kterou nám dáváte vyplněním tohoto formuláře. K Vašim osobním údajům budeme přistupovat nejen v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, ale zejména v souladu s lékařským tajemstvím.

Proč si vybrat kliniku plastické a estetické chirurgie Arte

konzultace uvažovaných plastických operací zdarma

Konzultace zdarma

Nezávazná osobní, telefonická nebo online konzultace ZDARMA.
Nadstandardní péče

Nadstandardní péče

Požíváme tkáňové lepidlo pro rychlé hojení. Stahovací prádlo Vám poskytneme ZDARMA.
Plastický chirurg k dospozici na telefonu

Lékař na telefonu

Naši lékaři jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
Vlastní bezúročný splátkový program

Dostupná cena

Naše ceny patří mezi nejlepší nabídky na trhu estetické chirurgie.
Komplexní pozákroková péče včetně ubytování zdarma

Pozákroková péče

Pravidelně školený zdravotní personál, nejmodernější pozákroková péče.
Vysoká spokojenost klientů Arte Clinic

Vysoká spokojenost

97% našich klientů by se k nám vrátilo nebo by nás doporučilo.
Najdete nás také na estheticon.cz